Vinárna LaRitma

Jediná vinárna v Aši a okolí

Vinárna LaRitma

Vinárna v novém kulturním centru Vás zve na posezení v příjemném nekuřáckém prostředí. Ochutnejte značková moravská a francouzská vína z vinařství Lahofer a Hanzel. Dále nabízíme sudová piva Prazdroj a Gambrinus, teplou a studenou kuchyň a značkovou kávu. Nabízíme také možnost pořádání oslav, svateb, večírků, školení. Pro větší kolektivy lze využít i přilehlý sál.

O vinárně

Pondělí: zavřeno
Úterý: zavřeno
Středa: 14:00 - 18:00 hod.
Čtvrtek: 14:00 - 18:00 hod.
Pátek: 14:00 - 24:00 hod.
Sobota: 18:00 - 24:00 hod.
Neděle: zavřeno

Vína vinařství „Lahofer“ a „Hanzel“. Sudové pivo „Prazdroj“ a „Gambrinus“. Značková káva a čaje od firmy „Covim“. Široká nabídka alkoholických a nealko nápojů. Teplá i studená kuchyně. Nabízíme přípravu slavnostních obědů, večeří, tabulí, rautů. Možná rezervace celé vinárny pro soukromé akce, oslavy, svatby, večírky atd.

Kostelní 43, Aš
Tel.: 778 538 301
GPS: 50°1s3'34.9"N 12°11'12.0"E

Vinárna: 778 538 301 e-mail: vinarna@laritma.cz

Příjemné prostředí

Vinárna LaRitma bar

Bar

Bar je součástí vinárny (další bar je v hudebním sále). Ve vinárně i baru je možnost sledování sportovních přenosů na TV, případně je využít k promítání Vašich fotografií.

Vinárna LaRitma prostředí

Vinárna

Vinárna má kapacitu cca 30 osob (bez baru). Hlavní nabídkou jsou vybraná vína vinařství Lahofer i jiných producentů a káva a čaj od firmy Covim. Široká nabídka alko i nealko nápojů.

Vinárna LaRitma terasa

Terasa

Terasa včetně venkovního pódia je k dispozici hlavně v teplejší části roku a poskytuje zajímavý pohled na industriální část Aše (Nostra, býv. Plynárna). "Vychutnejte si naší výbornou kávu stejně jako herec Miroslav Táborsky na fotografii."


Libí se Vám naše vinárna?

Rádi byste uspořádali v naší vinárně oslavu, párty, narozeninový večírek nebo jiné akce? Neváhejte a zarezervujte si termín.