Program akcí

Rock- Night v LARitmě - ABRAXAS, Quo Vadis

05.10.2018 20:00

Rock- Night v LARitmě - ABRAXAS, Quo Vadis

 POZOR !!! Změna termínu konání koncertu !! (na vstupenkách je uveden původní termín 28.9. ale platí pro 5.10.2018). Máte rádi Rock, Funk, Tresh, Metal ? KC LaRitma Vám na pátek 5.října od 20:00 hod. nabízí rockový večer v podání  kapel ABRAXAS a Quo Vadis.

Jako první vystoupí františkolázeňská sestava Quo Vadis. V jejich podání uslyšíme známé hity od: Ozzy Osbourne, Bon Jovi, Led Zeppelin, Metallica, The Police atd.. 

Ve druhé části večera si pak dáme super songy jako např.: Poprvé, Obyčejnej svět, Box, King Kong, Karel drogy nebere, Ptáci a mnohé další, v podání stálice české rockové scény, kapely ABRAXAS !!! V jejich provedení jsou Funk-rock i další rockové odnože opravdovým hudebním zážitkem. 

Kdo přijde na koncert do 20:00 hod. v černém triku obdrží welcome-drink na přivítanou od pořadatelů. 

Vstupné 130,- / předprodej -v Infu Aš za 100,- Kč.  Omlouváme se za změnu původního termínu. Důvod změny je na straně účinkujících. 

Vstupenky budou v předprodeji od 1.7.2018 v Infocentru Aš : www.info-as.cz   

 

 

 

RADŮZA + kapela

12.10.2018 20:00

RADŮZA + kapela

 Jíž jste na vlastní oči viděli a hlavně slyšeli držitelku tří sošek zlatých Andělů, Zpěvačku roku, objev roku a objev v oblasti Folku a Country ?!!! Zpěvačku s nezaměnitelným hlasem a projevem, multiinstrumentalistku, autorku hudby a textů. Pak tedy nejezděte do Prahy, Plzně či kamkoliv jinam, přijďte v pátek 12.10.2018 od 20:00 hod.do divadelního sálu (místa pouze k sezení) KC LaRitma v Aši. Radůza s doprovodnou kapelou  nám jistě zahraje některé ze svých mnoha hitů - např. Jednou to pomine, Nebe peklo ráj, Větře duj, Studený nohy atd.

 Nenechte si ujít jeden z vrcholů letošní kulturní nabídky KC LARitmy v Aši, ať si pak nemusíte říkat slovy jedné z písní Radůzy - "Ať není mi líto",  - že jsem tam nebyl !!! Vstupné na místě 180,-Kč. Předprodej od 1.7.2018 v Infocentru Aš (www.info-as.cz ) za 150,- Kč. Těšíme se na vaši návštěvu.

Slavíme s LaRitmou 100 let vzniku ČSR

27.10.2018 18:00

Slavíme s LaRitmou 100 let vzniku ČSR

 V předvečer významného svátku  v sobotu 27. října Vás KC LaRitma tentokrát zve na jedinečnou neformální kulturně společenskou akci s názvem "Slavíme s LaRitmou 100 let vzniku ČSR". Akce proběhne mimořádně ve všech prostorách KC. (divad. sál / hudeb. sál / nové prostory vinárny)

Hned úvod bude stát za to. Hlavním tahákem jistě bude hvězda "Stand-up comedy" Richard Nedvěd se svou "Trapnomagií" , který se představí v divadelním sále (1. patro) od  18:00 hod.

V hudebním sále po té naváže koncert dua MarZ s jejich autorskou folk - jazzovou tvorbou. Markéta Zdeňková (kytara, zpěv) a trombonista - zpěvák Štěpán Janoušek zahrají a zazpívají písničky jako např. Pohořelec, Lada, Zlatovláska, Pevný jako skála. Koukněte na You-tube. Začátek cca 19:30 hod.

No a v nových, rozšířených prostorách vinárny celou akci dokončí After - party s ašskou kapelou Kartáč. - tentokrát v elektro - akustické sestavě. Hrát se bude k poslechu, tanci i zpěvu od 21:00 -24:00 nebo i déle ?!

Ve vstupném je zahrnuto i malé občerstvení pro každého návštěvníka.

Takže zábava od 18:00 do 24:00 hod. s komikem, koncertem, pohoštěním a zpívanou na závěr.

Vstupné 290,-Kč / předprodej. cena 250,-  V předprodeji od 1.7.2018 !!!  www.info-as.cz

Pozor !!!  Omezený kapacita !!!  Pouze 160 ks vstupenek!!  Neváhejte a zajistěte si včas  vstupenky v předprodeji v Ašském Infocentru. (předprodeji od 1.7.2018)

2.Společenský ples města Aš

24.11.2018 16:00

2.Společenský ples města Aš

Obnovená tradice - Společenský ples města - II. pokračování vypukne letos 24. listopadu od 19:00 hod. v AKS (Karlova ul.)

Po loňském úspěšném debutu se i letos sejdou všichni fanoušci společenského plesání ve velkém sále AKS. K tanci a poslechu zahraje loni velice úspěšná hudební formace z Hranic na Moravě RK - BAND. O zábavu a moderaci se postará vynikající herec, komik, moderátor ZDEŇEK IZER !!

Těšit se můžete rovněž na taneční překvapení. V ceně vstupného je také občerstvení - malý raut.

Takže: oprašte róby, lodičky na jehlách, psaníčky (nebo že by vše nové?) lakýrky, vyzkoušejte zda Váš doprovod zapne kalhoty, sako, košili (v negativním případě je nutná výměna ?!!) a dostavte se v sobotu 24.11.2018 do "Karlovky" v Aši.

Cena vstupenky je 170,- Kč na místě, v předprodeji (Infocentrun Aš) 150,-Kč. Vstupenky jsou na zadní straně označeny číslem stolu. Neváhejte tedy a vyberte si včas svůj stůl. Pro kolektivy nabízíme možnost fakturace za vstupenky a rezervaci vybraného stolu.

VSTUP POUZE VE SPOLČENSKÉM ODĚVU !!!