Program akcí

Michal Prokop a Framus Five

03.02.2018 19:00

Michal Prokop a Framus Five

 V sobotu 3. února zavítá do Kulturního centra LaRitma držitel několika platinových a zlatých desek, člen Beatové síně slávy Michal Prokop s legendární kapelou Framus Five. Od 19.00 hod. si v hudebním sále máte možnost vyslechnout a zazpívat hity jako např.: Kolej Yesterday, Blues o spolykaných slovech, Zloději času a řadu dalších. Určitě se můžeme těšit na nezapomenutelný koncert ve stylu blues, rock a soul, na krásná houslová a kytarová sóla a nezaměnitelný hlas hlavního protagonisty.

Bokomara + Hana Lounová a Idefix band (dvojkoncert)

23.02.2018 19:00

Bokomara + Hana Lounová a Idefix band (dvojkoncert)

 No konec února připravujeme pro milovníky country a folku komponovaný pořad s dvěma hudebními vrcholy. Nejprve (19.00 hod.) vystoupí jedna z hlavních protagonistek české country hudby Hana Lounová za doprovodu Idefix bandu. V aknetě Zlatý slavík 2017 byla ze zpěvaček country nejvýše (celkově 35. místo) a znalci budou jistě znát opus "Čekej na můj Jumbo Jet"  a mnohé další, i z éry se skupinou Schovanky .

V druhé části večera po té přivítáme na pódiu folkovou legendu z Brna a okolí kapelu - BOKOMARA. Muzikanti okolo Luboše Javůrka (kytara, harmonika) v sestavě Radek Mařík (el. kytara), Vojtěch Kabelka (bas.kytara), Mirek Mirský Novotný (klávesy) a Pavel Kříž (bicí) jistě všechny příznivce folku nenechají v klidu.

Divadlo Fortissimo - pantomima "Popelnice"

23.03.2018 19:00

Divadlo Fortissimo - pantomima

 V pátek  23.března 2018 od 19.00 hod. nabízíme všem milovníkům divadla a pantomimy zvláště jedinečné představení theatre Fortissimo ze Slovenska.  Po dopoledních představeních pro školy se v podvečer můžete těšit na mimořádný zážitek s představením " POPELNICE". Jde o humorně laděný program, kde Vlado Kulíšek vystupuje v roli obyvatele nádoby na odpadky. Vlado Kulíšek vystupuje se svými pořady nejen v Evropě (Německo, Francie, Itálie, Rakousko atd.) ale i v USA, Číně, Vietnamu a dalších zemích. A k námětu . . . . : Předmět denní potřeby a možnosti jeho využití ?!

Michal Pavlíček + Čombeband

29.03.2018 20:00

Michal Pavlíček + Čombeband

Přijďte si poslechnout nejlepšího českého kytaristu Michala Pavlíčka s doprovodem kapely Čombeband. Nenechte si ujít kytarovou extázi jednoho z nejkvalitnější interpretů rockové hudby, držitele zlatých i platinových desek a také dvou cen Anděl. Od komponování rockových skladeb a písní se postupně dostal až k práci s velkými celky a symfonickými orchestry. Byl například členem kapel Expanze, Bohemia, Pražský výběr, Stromboli, aj. Napsal hudbu ke třiadvaceti divadelním představením, několika baletům, féériím Laterny magiky, k televizním inscenacím a seriálům. Momentálně stojí v čele formace Čombeband.

Cocotte Minute + PIO SQUAD

13.04.2018 20:00

Cocotte Minute  +  PIO SQUAD

 Pátek 13. (dubna) nemusí být vždy jen smolný den. V KC LaRitma Aš si v tento den od 20.00 hod. dáme pořádnou porci rapu a metalu.

Jako předkapela se představí hip-hopová a rapová sestava PIO SQUAD z Jihlavy. PIO SQUAD nahrálo již několik desek např. " Musím jet", "Interwiew" a další. Spolupodíleli se na celé řadě dalších projektů u nás i v zahraničí. Osobně si dovolím připomenout skladbu " Já tam byl", na které spolupracují s Jarkem Nohavicou. Některé jejich songy mají na you -tube přes 3 mil. shlédnutí. Přesvědčte se na vlastní bulvy!

Finále večera pak obstará nu-metalová kapela Cocotte Minute, která patří ke špičce české crossoverové scény. Těšit se můžete na písničky z mnoha alb kapely nepř. "Chtěl bych tě sejmout", "Holka mojí holky", "Nenávist"  a další. Kapela je charakteristická kromě syrového soundu a charismatického klasu zpěváka Zellera i aktuálními a neotřelými texty.

Určitě se máte na co těšit. Ať můžete svým známým po 13.4.2018 říci "Já tam byl" !!!