Program akcí

Karel Kahovec + Viktor Sodoma + George Beathovens

25.01.2019 20:00

Karel Kahovec + Viktor Sodoma + George Beathovens

 Pátek 25. ledna. KC Laritma od 20:00 hod. Legendy českého beatu Karel Kahovec, Viktor Sodoma. George + Beatovens. K tomu spousta hitů  nejen samotných interpretů - Paní v černém, Háj modřínů, Poprava blond holky nebo Black is Black, Zlatý důl ale i Petra Nováka - Já budu chodit po špičkách, Hvězdičko blýskavá, Povídej, Náhrobní kámen, Co jeto láska a mnohé další.  

Určitě koncert s největším počtem již zlidovělých hitů v roce 2019 v KC LaRitma. Nenechte si ho ujít. 

Masopustní veselice s ochutnávkou piva Rudohor

09.02.2019 19:00

Masopustní veselice s ochutnávkou piva Rudohor

 Již tradiční taneční zábava tentokráte s ochutnávkou nově založeného pivovaru z Ostrova nad Ohří. O hudební doprovod se postará kapela Midi Systém. Takže v sobotu 9. února od 19:00 hod. jste vítáni v hudebním sále (přízemí). V ceně vstupného je ochutnávka různých druhů piva pivovaru Rudohor. Možnost zakoupení dárkových balení různých druhů piva, za velkoobchodní ceny!! 

POUTNÍCI

23.02.2019 19:00

POUTNÍCI

 V sobotu 23. února vystoupí v KC LaRitma stálice české bluegrassové a country muziky, plzeňští Poutníci. V jejich řadách se objevili osobnosti jako např. Robert Křesťan, Luboš Malina, Mirek Hulán a další. V současnosti hrají v sestavě: Jan Máca - mandolína, kytara, zpěv  Peter Mečiar - banjo a dobro  Jakub Bílý - kytara, mandolína, zpěv  a kapelník Jiří Karas Pola - elektrický kontrabas, zpěv.

 Kapela vyhrála několikrát PORTU a byla oceněnou i Zlatou Portou za dlouholetou činnost v oblasti folku. Ocenění obdržela i v USA za nejlepší neamerické bluegrassové CD (1989 -1990).

V průběhu koncertu se můžeme těšit jak na novou tvorbu Poutníků, tak také na známé autorské hity jako - Panenka, Pojďme se napít, Telegraf road a mnohé další.