Program akcí

Nezmaři

24.10.2019 19:30

Nezmaři

 Koncert folkové stálice a křest Velkého zpěvníku českobudějovické skupiny Nezmaři se v Hudebním sále KC LaRitmy uskuteční  mimořádně ve čtvrtek 24.10.2019 od 19:30 hod. Koncert obsahuje všechny písničky ze 40. ti leté kariéry kapely. Jako příklad můžeme uvést  - Ráno bylo stejný, Bodláky ve vlasech,Musíš jít dál, Růže a mnoho dalších. Z celkem vydaných 14 CD si určitě najdete tu Vaší !! Sál bude připraven i k sezení.

Vstupenky již v předprodeji v Infocentru Aš.

Rezervace s vyzvednutím vstupenek před koncertem možno provést rovněž na: info@laritma.cz    Vyzvednout je nutno min. 30min. před začátkem koncertu.

Divadelní dušičky

01.11.2019

Divadelní dušičky

5. ročník divadelního festivalu dětského, studentského i profi divadla. 1.- 2.11.2019. Více na: www.aslerky.cz  

Gipsy CZ

08.11.2019 20:00

Gipsy CZ

 V pátek 8. listopadu 2019 se všichni milovníci rytmické temperamentní hudby s nádechem rapu určitě sejdou v hudebním sále KC LaRitma. K vidění a hlavně ke slyšení totiž bude výjimečný hudební projekt, oceňovaný doma i v zahraničí - a to Gipsy CZ!!!! Koncerty Gipsy CZ jsou plné energie a pozitivních emocí. Mají rovněž jedinečnou schopnost oslovit všechny věkové kategorie - od nejmenších, přes teenagery po střední a starší generaci. To vše ve virtuosním podání skvělých muzikantů včele s Radkem Bangou. Přiznejte si, kdo nezná hity jako: Romano Hip hop,Desperádo, Jednou, Žigulik, Odraz v očích tvých??,!!

Gipsy CZ vystoupili již ve 36 zemích celého světa (např.: Austrálie, J. Korea, Ukrajina, Alžír + téměř celá Evropa. Mnoho úspěchů kapela slavila na mnoha festivalech a v mezinárodních i tuzemských hitparádách.  

Nenechte si tedy ujít jeden z hudebních vrcholů ašského hudebního podzimu. Vstupenky již možno zakoupit v Infocentru Aš,za předprodejní cenu 180,- Kč. Na místě bude cena 230,- Kč.  Rezervace vstupenek pro mimo-ašské e-mailem: info@laritma.cz  

Těšíme se na Vaši návštěvu. 

 

III.Společenský ples města Aš

23.11.2019 19:00

III.Společenský ples města Aš

Zahájení plesové sezóny se odehraje 23. listopadu v AKS Aš. III. Společenský ples města je již potřetí prvním plesem v celém Karlovarském kraji!! Opět jste tedy zváni na 19:00 hodin do velkého sálu AKS Aš. Těšit se letos můžete na hudební vystoupení Martina MAXI s kapelou. K tanci a poslechu zahraje oblíbená KOALA. V rámci pestrého programu dojde i na ocenění Osobností města. Moderaci plesu obstará sám Martin Maxa.

UPOZORNÉNÍ -- vstup pouze ve společenském oděvu!! V minulém roce bylo vyprodáno již 14 dní před datem konání. Zajistěte si tedy vstupenky včas. Buď v Infocentru Aš (www.info-as.cz) nebo přímo u nás (www.laritma.cz). Případné objednávky pošlete na e-mail: info@laritma.cz !!!

Vstupné 180,- Kč. Předprodejní cena 150,-Kč.  Počet vstupenek odpovídá počtu míst k sezení. Vstupenky v prodeji od 25.9.2019!!!!

Těšíme se na Vaši účast.

Advent Aš 2019

01.12.2019 15:00

Advent Aš 2019

 Další akcí, kterou pro Vás KC LaRitma ve spolupráci s městem Aš připravuje, jsou oslavy adventu, letos pod názvem ADVENT Aš 2019. První Adventní neděli zahájíme na Poštovním náměstí v 14:30 hod vystoupením dětí z MŠ, ZŠ a Zájmové umělecké školy R. Schummana z Aše. Následovat bude hudební vystoupení kapely End of Scream. O vyvrcholení večera se postarají svým koncertem BOHUŠ MATUŠ a MAGDA MALÁ. Těšit se rovněž můžete na stánky s řemeslnými výrobky, občerstvením a vánočními předměty. V 18:00 hod. proběhne tradiční rozsvěcení Vánočního stromu. 

Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že přijdete spolu s námi zahájit oslavy adventu. 

Hraďišťan & Jiří Pavlica - Vánoční koncert

13.12.2019 19:00

Hraďišťan & Jiří Pavlica - Vánoční koncert

Pátek 13. (prosince) nemusí být nutně nešťastný den, právě naopak!! Hlavně pokud do Aše zavítá (poprvé?) Hradišťan s Jiřím Pavlicou. Vnímavým hudebním fanouškům bude nabídnut výjimečný Vánoční koncert v podání ojedinělého hudebního seskupení s vysokou interpretační úrovní a širokým spektrem hudebního stylu a obsahu. Půjde jisto jistě o nezapomenutelný hudební zážitek pro všechny milovníky krásné až spirituální hudby v jedinečném podání.

Hradišťan a Jiří Pavlica spolupracují s rozhlasem, televizí, filmem. Úspěšné koncerty odehráli na 4 kontinentech, natočili přes 30 zvukových nosičů. Jen od září do listopadu tohoto roku odehrají přes 25 koncertů !!! Již jste slyšeli písně: Modlitba za vodu, Nechvátej osude, Vlaštověnka lítá,, Krátký popis léta, Rozpomínání a jiné?? Pokud ne, máte jedinečnou možnost vše slyšet a vidět live v Aši!

Z důvodu velkého zájmu a kapacitních důvodů, se koncert mimořádně koná ve velkém sále AKS Aš (Karlova 17) !!! 

Velký sál AKS Aš, Moravská ul., pátek 13.12.2019 od 19:00 hod.. Vstupné na místě 250,- Kč. Předprodejní cena 190,- Kč. Vstupenky již v prodeji v Infocentru Aš!! Objednávka a rezervace na ´: info@laritma.cz


Vladimír Hron - Od aše po Žilinu - abeceda hvězd po 20 letech

18.01.2020 19:00

Vladimír Hron - Od aše po Žilinu - abeceda hvězd po 20 letech

Od Aše po Žilinu? Nenechte si ujít unikátní imitátorskou one man show hudebních hvězd v podání Vladi Hrona s názvem Od Aše po Žilinu abeceda hvězd po 20 letech.

 Trochu nezvykle, ale jak napovídá název turné začíná opravdu u nás -  v Aši !!! Mnozí si jistě vzpomenou na vynikající výkony Vladimíra Hrona v rámci Společenského plesu 2017 v AKS Aš. Jistě je se na co těšit. Na výbornou zábavu, imitátorské dovednosti, excelentní pěvecké výkony, prostě na Vladimíra Hrona!!