Program akcí

Divadlo Fortissimo - pantomima

23.03.2018 19:00

Divadlo Fortissimo - pantomima

 V pátek  23.března 2018 od 19.00 hod. nabízíme všem milovníkům divadla a pantomimy zvláště jedinečné představení theatre Fortissimo ze Slovenska.  Po dopoledních představeních pro školy se v podvečer můžete těšit na mimořádný zážitek s představením " POPELNICE". Jde o humorně laděný program, kde Vlado Kulíšek vystupuje v roli obyvatele nádoby na odpadky. Vlado Kulíšek vystupuje se svými pořady nejen v Evropě (Německo, Francie, Itálie, Rakousko atd.) ale i v USA, Číně, Vietnamu a dalších zemích. A k námětu . . . . : Předmět denní potřeby a možnosti jeho využití ?!

Michal Pavlíček + Čombeband

29.03.2018 20:00

Michal Pavlíček + Čombeband

Přijďte si poslechnout nejlepšího českého kytaristu Michala Pavlíčka s doprovodem kapely Čombeband. Nenechte si ujít kytarovou extázi jednoho z nejkvalitnější interpretů rockové hudby, držitele zlatých i platinových desek a také dvou cen Anděl. Od komponování rockových skladeb a písní se postupně dostal až k práci s velkými celky a symfonickými orchestry. Byl například členem kapel Expanze, Bohemia, Pražský výběr, Stromboli, aj. Napsal hudbu ke třiadvaceti divadelním představením, několika baletům, féériím Laterny magiky, k televizním inscenacím a seriálům. Momentálně stojí v čele formace Čombeband.

Cocotte Minute + PIO SQUAD

13.04.2018 20:00

Cocotte Minute  +  PIO SQUAD

 Pátek 13. (dubna) nemusí být vždy jen smolný den. V KC LaRitma Aš si v tento den od 20.00 hod. dáme pořádnou porci rapu a metalu.

Jako předkapela se představí hip-hopová a rapová sestava PIO SQUAD z Jihlavy. PIO SQUAD nahrálo již několik desek např. " Musím jet", "Interwiew" a další. Spolupodíleli se na celé řadě dalších projektů u nás i v zahraničí. Osobně si dovolím připomenout skladbu " Já tam byl", na které spolupracují s Jarkem Nohavicou. Některé jejich songy mají na you -tube přes 3 mil. shlédnutí. Přesvědčte se na vlastní bulvy!

Finále večera pak obstará nu-metalová kapela Cocotte Minute, která patří ke špičce české crossoverové scény. Těšit se můžete na písničky z mnoha alb kapely nepř. "Chtěl bych tě sejmout", "Holka mojí holky", "Nenávist"  a další. Kapela je charakteristická kromě syrového soundu a charismatického klasu zpěváka Zellera i aktuálními a neotřelými texty.

Určitě se máte na co těšit. Ať můžete svým známým po 13.4.2018 říci "Já tam byl" !!!

Muzika s vůní BOTANICKÉ zahrady

04.05.2018 19:00

Muzika s vůní BOTANICKÉ zahrady

 V pátek 4.5.2018 od 19.00 hodin jsme pro Vás připravili komponovaný pořad "muzika s vůní botanické zahrady" s Dr. Václavem Větvičkou a vokální skupinou Antikvartet Dušana Vančury.

RNDr Václav Větvička - botanik, spisovatel a popularizátor vědy je české veřejnosti znám jako vyhledávaný odborník v televizních pořadech (Receptář, Kouzelné bylinky). Málokdo však ví, že je rovněž skvělým vypravěčem humorných historek. V každém případě, zažijete Dr. Větvičku, jak jej neznáte.

Antikvartet - Dušana Vančury. D. Vančura je dlouholetý člen Spirituál kvintetu, kde působí jako zpěvák, textař a aranžér a věnuje se i vlastní tvorbě. (Kocábka, Batalion, Válka růží a mnohé další). Antikvartet je seskupení, jehož hudba zasahuje širokou oblast od renesance až po současnost. V pořadu uslyšíte jak klasiku, tak lidové písně, balady, spirituály až po skladby Beatles.

Upozornění: na poslední komponovaný pořad (Šmoldas - Štross) bylo VYPRODÁNO. Zajistěte si tady vstupenky včas. 

Cyrano v Buffalu

12.05.2018 19:00

Cyrano v Buffalu