Program akcí

Janda OPEN Aš 2018 a Petr Rychlý

11.08.2018 09:00

Janda OPEN Aš 2018 a Petr Rychlý

 Chcete vidět TV hvězdy hrát tenis, zpívat, bavit se spolu s Vámi či si s nimi udělat selfie? Přijďte 11. srpna od 9:00 do areálu tenisových kurtů v Aši (ulice NA příkopech). Za pouhých 250,-Kč budete součástí jedinečné akce s Petrem Rychlým, Hrdličkou, Kalátem. Devotym, Rysem a dalšími osobnostmi TV a Tenisového světa.

V ceně vstupného je kompletní catering: řízky, prasátko na rožni, nealko nápoje, pivo, víno, káva.  

 Bavit se můžete u šipkových automatů, ping-pongu, vystoupení kouzelníka, tenisové exhibice. Prohlídnout si můžete novou nabídku Audi Q5 a Q7. Firma Wilson ve svém stánku představí sportovní vybavení.

POZOR!!! Každá vstupenka vyhrává hodnotnou cenu ve slosování vstupenek.  

Disko po celý den, večer pak zahraje kapela Kartáč a také zazpívá Petr Rychlý nebo Honza Nedvěd??!!!

Vstupenky možno zakoupit pouze v sobotu 11.8.2018 přímo u vstupu do areálu !!!  

Česko-saské spolkové slavnosti

18.08.2018 12:30

Česko-saské spolkové slavnosti

Pozor ! Pozor ! Třetí sobota v srpnu patří i letos největší kulturní akci na Ašsku. Letos s nadpisem "Česko - saské spolkové slavnosti" Čeká vás spousta novinek, stánků a zajímavých interpretů.. V sobotu 18.8.2018 již ve 12:30 hod. zahajujeme něčím, co tu od sametové revoluce nebylo a to PRŮVODEM. Do průvodu jsou zváni zástupci spolků z obou pořadatelských měst a samozřejmě i široká veřejnost. Součástí promo-průvodu, který vyrazí ve 12:30 z Goethova náměstí, přes ulici Moravskou a Dlouhou na vrch Háj, bude i bubenická skupina WILDSTICKS a tanečníci spolku ADORFER CARNEVAL. Představí se i chovatelé pejsků a koní se svými miláčky. Při této "dlouhé" cestě bude zajištěno i malé občerstvení.

A program na vrchu Háj od 13:30 do 24:00? Moderace celé akce - PETR RYCHLÝ, vystoupí - HEIDI JANKŮ - Adorfer Carneval V.e.V. - DALIBOR JANDA a kapela PROTOTYP - Wildsticks - KRISTÍNA (SK) - Red Hot Chili Peppers Cal. Tribute - DJ ČOČKIN

K novinkám budou patřit - odpočinková rodinná zóna v prostorách Kempu, kde najdete i další zábavné atrakce pro děti (kolotoče). Na sport. hřišti si můžete zahrát BUMPER BALL. V nabídce nebudou chybět stánky s občerstvením. Ochutnat můžete produkci i regionálních  pivovarů  z Aše, Kynšperku, Kraslic a Rehau. V nabídce nebudou chybět ani kvalitní moravská vína.

Takže nezapomeňte sobota 18.8.2018 ve 12:30 hod.na nám. Goethe. Už tady to začne. Stejně na rozhlednu dojít "musíte" (zákaz vjezdu a omezená parkovací kapacita). Pojďte tedy slavit s námi DO PRŮVODU už krátce po poledni.

POZOR! POZOR! Soutěž kolektivů ! Pro kolektivy, které se účastní průvodu Goeth. nám. - vrch Háj v rámci "Slavností" jsou připraveny ceny v soutěži o nejpočetnější spolek (nad 10 osob) a nejzajímavější dresscode kolektivu (od 5 osob.). Vítězné kolektivy obdrží zajímavé ceny!!

Jahelka + Paleček + Potíže

15.09.2018 20:00

Jahelka + Paleček + Potíže

 Sobota 15. září je určená pro všechny milovníky krásného folku, folk - rocku, milého humoru a výborných písničkářů s kytarou. Od 20:00 hod. začne tzv. trojkoncert. Na pódiu se vystřídají " zpívající právník" Ivo JAHELKA, "semaforský hudebník" Miroslav PALAČEK a v "ašská" folk- rocková sestava POTÍŽE. Všechna uvedená jména garantují vysokou hodnotu jak muziky tak samotné zábavy. Těšíme se na Vaši návštěvu. 

Rock- Night v LARitmě - ABRAXAS, Quo Vadis

28.09.2018 20:00

Rock- Night v LARitmě - ABRAXAS, Quo Vadis

 Máte rádi Rock, Funk, Tresh, Metal ? KC LaRitma Vám na pátek 28.záři od 20:00 hod. nabízí rockový večer v podání  kapel ABRAXAS a Quo Vadis.

Jako první vystoupí františkolázeňská sestava Quo Vadis. V jejich podání uslyšíme známé hity od: Ozzy Osbourne, Bon Jovi, Led Zeppelin, Metallica, The Police atd.. 

Ve druhé části večera si pak dáme super songy jako např.: Poprvé, Obyčejnej svět, Box, King Kong, Karel drogy nebere, Ptáci a mnohé další, v podání stálice české rockové scény, kapely ABRAXAS !!! V jejich provedení jsou Funk-rock i další rockové odnože opravdovým hudebním zážitkem. 

Kdo přijde na koncert do 20:00 hod. v černém triku obdrží welcome-drink na přivítanou od pořadatelů. 

Vstupné 130,- / předprodej -v Infu Aš za 100,- Kč.  

Vstupenky budou v předprodeji od 1.7.2018 v Infocentru Aš : www.info-as.cz   

 

 

 

RADŮZA + kapela

12.10.2018 20:00

RADŮZA + kapela

 Jíž jste na vlastní oči viděli a hlavně slyšeli držitelku tří sošek zlatých Andělů, Zpěvačku roku, objev roku a objev v oblasti Folku a Country ?!!! Zpěvačku s nezaměnitelným hlasem a projevem, multiinstrumentalistku, autorku hudby a textů. Pak tedy nejezděte do Prahy, Plzně či kamkoliv jinam, přijďte v pátek 12.10.2018 od 20:00 hod.do divadelního sálu (místa pouze k sezení) KC LaRitma v Aši. Radůza s doprovodnou kapelou  nám jistě zahraje některé ze svých mnoha hitů - např. Jednou to pomine, Nebe peklo ráj, Větře duj, Studený nohy atd.

 Nenechte si ujít jeden z vrcholů letošní kulturní nabídky KC LARitmy v Aši, ať si pak nemusíte říkat slovy jedné z písní Radůzy - "Ať není mi líto",  - že jsem tam nebyl !!! Vstupné na místě 180,-Kč. Předprodej od 1.7.2018 v Infocentru Aš (www.info-as.cz ) za 150,- Kč. Těšíme se na vaši návštěvu.

Slavíme s LaRitmou 100 let vzniku ČSR

27.10.2018 18:00

Slavíme s LaRitmou 100 let vzniku ČSR

 V předvečer významného svátku  v sobotu 27. října Vás KC LaRitma tentokrát zve na jedinečnou neformální kulturně společenskou akci s názvem "Slavíme s LaRitmou 100 let vzniku ČSR". Akce proběhne mimořádně ve všech prostorách KC. (divad. sál / hudeb. sál / nové prostory vinárny)

Hned úvod bude stát za to. Hlavním tahákem jistě bude hvězda "Stand-up comedy" Richard Nedvěd se svou "Trapnomagií" , který se představí v divadelním sále (1. patro) od  18:00 hod.

V hudebním sále po té naváže koncert dua MarZ s jejich autorskou folk - jazzovou tvorbou. Markéta Zdeňková (kytara, zpěv) a trombonista - zpěvák Štěpán Janoušek zahrají a zazpívají písničky jako např. Pohořelec, Lada, Zlatovláska, Pevný jako skála. Koukněte na You-tube. Začátek cca 19:30 hod.

No a v nových, rozšířených prostorách vinárny celou akci dokončí After - party s ašskou kapelou Kartáč. - tentokrát v elektro - akustické sestavě. Hrát se bude k poslechu, tanci i zpěvu od 21:00 -24:00 nebo i déle ?!

Ve vstupném je zahrnuto pro každého i malé občerstvení.

Takže zábava od 18:00 do 24:00 hod. s komikem, koncertem a zpívanou na závěr.

Vstupné 290,-Kč / předprodej. cena 250,-  V předprodeji od 1.7.2018 !!!  www.info-as.cz

Pozor !!!  Omezený kapacita !!!  Pouze 160 ks vstupenek!!  Neváhejte a zajistěte si včas  vstupenky v předprodeji v Ašském Infocentru. (předprodeji od 1.7.2018)